Mikołajki ze Stowarzyszeniem Familia

11 grudnia 2015 roku sejneńskie dzieci świętowały Mikołajki zorganizowane przez Stowarzyszenie Familia i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach przy współudziale Stowarzyszenia Origo i Świetlicy Środowiskowej w Sejnach. 

Impreza odbyła się w Sejnach już po raz czwarty, a udział w niej wzięły miejscowe dzieci między innymi z rodzin zastępczych, wielodzietnych i innych zaprzyjaźnionych ze Stowarzyszeniem Familia, które zainicjowało wydarzenie i zadbało, aby Mikołaj miał mnóstwo zabawek do rozdania. Uczestnicy wzięli udział w licznych grach i konkursach, zajęciach plastycznych i zabawach z animatorami. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek dla licznie przybyłych gości.

Mikołajki udało się zorganizować dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia Familia, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach, Urzędowi Miasta Sejny, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zbiórkom w PUP i Starostwie Powiatowym. Szczególne podziękowania należą się Dyrektorowi ZSO Panu Andrzejowi Małkińskiemu za udostępnienie sali oraz wspieranie działalności Stowarzyszenia Familia, Siostrom Zakonnym z Sejn- za pyszny poczęstunek oraz Panu Mariuszowi Słoma Słominskiemu oraz animatorom „Klimat tworzą ludzie” za poprowadzenie imprezy.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s